21 Nisan 1983 tarihinde, İstanbul'da doğdu. Lise eğitimini Tuncay Azaphan Anadolu İletişim Lisesi’nde tamamladıktan sonra, Anadolu Üniversitesi İngilizce Uluslararası İlişkiler bölümünden lisans derecesi aldı.

Dijital reklamcılık ile 15 yaşında tanıştı. Kariyer yolculuğuna web siteleri yaparak başladı ve çok geçmeden Star Digital’de stajyer olarak çalışmaya başladı. Devam eden süreçte Tom Tom Film’de yönetmen asistanı, Boyner’de IT uzmanı, Marka Sokak Reklam’da dijital proje yöneticisi, Dataport’ta CRM uzmanı, 2025 Arena firmasında marka direktörü olarak çalıştı ve Valhalla Reklam Ajansı’nda kurucu ortak pozisyonunda bulundu. 

Dijital sektörde 50’yi aşkın Sadakat Programı’na hayat verdi. Sağlık sektörünün önemli damarlarından birindeki ihtiyacı fark etti ve 2015 yılında New Health Media Sağlık Ajansı’nı kurdu. Aktif olarak, 30 kişilik bir ekiple, sağlık turizmi yapan firmalara 360 derece hizmet sunuyor. 

Emre Recep Beşkardeş, 2011 yılında hayatını çok sevgili eşi Sibel Beşkardeş ile birleştirdi ve Kemal ile Yekta isimli iki erkek çocuğun sahibi.

Hayata dair biriktirdiği her şeyi kendi perspektifinden paylaşmayı seviyor.

Hakkımda
Hakkımda
Hakkımda

Girişimcilik

Sağlık turizmi ve dijital sektöre olan ilgisi ile üç şirketi kurdu ve yönetiminde aktif olarak yer alıyor, projelerin başarısı için çalışıyor.
NEW HEALTH MEDIA
NEW HEALTH MEDIA

 Yolculuğuna 1999 yılında dijital pazarlama ve reklamcılık ile başlamış ve bu alanlardaki yetkinliğini sağlık sektörüne entegre ederek, 2015 yılının Şubat ayında sağlık çalışanlarının hizmetine sunmuştur.

https://www.newhealth.media/ link üzerinden detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

BRAVE FINGERS
BRAVE FINGERS

20 seneyi aşkın süredir devam eden sektörel birikimimizi hizmetinize sunuyoruz. Dijitalin tüm dinamiklerine hakim, her biri alanında uzman ekiplerimiz ile marka hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz.Dijital görünürlüğün tüm gereksinimlerini tek bir çatı altında topladık.

https://www.bravefingers.com/ link üzerinden detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

BF.PRODUCTIONS
BF.PRODUCTIONS

Uzun yıllardan bu yana sektöre yön veren, sektörel gelişime emek harcayan ve katkı sağlayan BF Prodüksiyon olarak, gençliğin verdiği güçten ve deneyimin sağladığı yetkinlikten güç alıyor ve sizlere kreatif hizmetler sunuyoruz. Tanıtım videolarından reklam videolarına, stüdyo çekimlerinden kurgu & montaj hizmetlerine değin, tüm süreçleri birlikte yürütüyoruz. 

https://bf.productions/ link üzerinden detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.